Menu

GMenLike

Jestem samotny, więc mi wszystko jedno.

gmenlife

Mając GG postanowiłem poszukać tematów na bloga rozmawiając z ludźmi i się nie zawiodłem, tematów na posty z każdą rozmową przybywało.

 

Rozmawiając z jakimś mężczyzną w wieku 41 lat na GG zdziwiłem się wiadomością jaką otrzymałem.

Mężczyzna stwierdził że jest hetero ale jest tak samotny, że mu wszystko jedno czy bedzie blisko z kobieta czy mężczyzną. Straszne jest to co samotność robi z ludźmi, facetowi nawet nie podobają się mężczyźni ale dla bliskości jest gotów się poświęcić.

Nie wiem, może facet kłamał, chciał może tylko kogoś wyrwać na litość, ale jeśli pisał prawdę to na pewno nie jest hetero, zapewne ciągnie go chociaż trochę do mężczyzn więc może być bi ale nie godzi się na to.

Zapytałem faceta, czy szuka na chwilę sobie kogoś czy na dłużej, stwierdził że na dłużej i na coś poważnego - czyli bycie hetero kłóci się z tym co on pisze.

Z kobietami spotykał się wieloma, ale nie wychodziło nic , z facetem nigdy się nie spotkał ale bardzo chce i sexu nie wyklucza ale póki co sama bliskość mu wystarczy.

Kiedy napisałem mu że ja na sex nie szukam i mam partnera zapytał się czy może do trójkąta nie szukamy, na moją negatywną odpowiedź odpisał że szuka tylko bliskości, a sex z facetem go ciekawi, więc czy z jednym czy z dwoma nie ma znaczenia chciałby spróbować.

W tym momencie zaprzestałem korespondencji z tym Panem.

Może znajdzie sobie czyjąś bliskość, a może poużywa sobie z facetem i mu przejdzie, myślę że facet próbował bajeru na litość, i jeśli tak to jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby szukać przygód na takie teksty.

© GMenLike
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci