Menu

GMenLike

GGej

gmenlife

   Przeglądając internet ostatnimi czasy można przeczytać że GG stało się “zagłębiem zboków”, postanowiłem więc wrócić po kilku latach przerwy do tego komunikatora aby sprawdzić jak to naprawdę wygląda.

Zainstalowałem , zarejestrowalem (swojego starego nr gg nie pamiętam) i mogę losować rozmówców, jest tam sporo kobiet ale mężczyźni przeważają. Chwila przeglądania i pojawiają się wiadomości. Hej - hej, co tam - co tam  i standardowe pytanie każdego gejowskiego portalu “kogo szukasz” i się zaczyna.

 

Ja szukam znajomych on szuka na dymanie w realu, ale nie pogardzi wirtualnym walonkiem, zdarzył się też jeden który przyesłał listę swoich prezentów marzeń które chce otrzymać w zamian za sex - o tym później. Ale… nie jest tak źle jakby się wydawało są też osoby które chcą tylko pogadać, poznać nowych ludzi bez wspominania o seksie.

Trafiłem też na faceta, który chciał pogadać bo ma złamane serce, chce się wygadać, a jeśli pozna kogoś z kim może coś zbudować to jeszcze lepiej.

  Fakt GG stało się z komunikatora dla mas komunikatorem/aplikacją randkową nie tylko dla gejów, ale jednak  w większości.

Rejestracja na GG jest tak prosta, że nie dziwię się że wykorzystują to osoby szukające przygód. Jeśli komuś przeszkadza towarzystwo przeglądające katalogi GG może włączyć opcję blokowania obcych.

  Używać GG nie będę nie mam powodów aby to używać, znajomych tam nie mam i czego szukać też tam nie mam, a komuś kto chce umówić się z drugą osobą polecam aplikacje i portale przeznaczone do tego, tam wiemy na co może liczyć osoba po drugiej stronie bez niepotrzebnego narzucania się.  Teraz trochę o sponsorowaniu, wiadomość od chłopaka na GG przeraża.

Chłopak, 20 lat chce się oddać za: router z wifi i starter, telefon może być tańszy galaxy ale jakby był iPhone to nie pogardzi, a do tego nielimitowane rozmowy w abonamencie opłacane oczywiście przez sponsora, a to wszystko w zamian za regularne spotkania. Ty sponsorze możesz robić co chcesz, chłopak nie protestuje i godzi się na wszystko w zamian za prezenty.

Domniemywam że chłopak nie chce pieniędzy żeby nie czuć się dziwką, za prezenty to chyba jakoś tak mniej oczywiste to jest.

  Nie oceniam ludzi, ich ciało i życie mogą z tym robić co chcą, ale dokąd to prowadzi. Chłopaku z GG jak widzisz swoją przyszłość, twoja atrakcyjność w końcu minie, osoby chcące Cię sponsorować znikną a Ty zostaniesz sam, nie nauczony zwykłej pracy.

Nie oceniam, ale czy nie lepiej za wczasu pomyśleć o przyszłości i nie pieprzyć sobie życia, spotkasz w końcu swoją połówkę (mam nadzieję że na każdego ktoś gdzieś czeka), a Twoja przeszłość wyjdzie na jaw, co wtedy zrobisz.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [michał] *.static.korbank.pl

    Ja poszukuję dziewczyn na snapa bez większego problemu. Niestety, większość facetów robi to bez klasy, wysyłając od razu kutasa. Tutaj też fajnie jest opisane dlaczego kobiety często nie odpowiadają - www.sexting.pl/2017/10/13/dlaczego-dziewczyny-odpowiadaja-snapy/

© GMenLike
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci